• Sprzedaż parkietów
  Parkiety: krajowe, egzotyczne, mozaiki
 • Usługi parkieciarskie
  Układanie parkietów, cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie
 • Deski postarzane
  Deski postarzane, deski dębowe, dyle dębowe, dyle jesionowe
 • Sprzedaż schodów, tarasów
  Schody, tarasy, listwy, lakiery do parkietów, kleje do parkietu

Parkiety

Parkiety krajowe

Parkiety krajowe

Rozbudowana oferta parkietów i usług - układania parkietów, cyklinowania parkietów naszej firmy sprawia, że każdy klient znajdzie niepowtarzalną podłogę dla siebie. Read More
Chapel Parket

Chapel Parket

Chapel Parket to gotowe olejowane podłogi, które łączą w sobie domowy, "stary" wygląd z wszelkimi nowoczesnymi wygodami: są odporne m.in. Read More
Parkiety egzotyczne

Parkiety egzotyczne

Zajmujemy się sprzedażą desek tarasowych, parkietów egzotycznych takich jak: merbau, ipe, afromosia, bubiga, doussie, grapia, iroko, jatoba, izombe, palisander, sapeli, Read More
 • 1
 • 2
 • 3


 

NAZWA USŁUGI JEDNOSTKA CENA ROBOCIZNY
Kompleksowo: UŁOŻENIE PARKIETU, CYKLINOWANIE, 3X LAKIEROWANIE / OLEJOWANIE m2 50 zł
Ułożenie parkietu m2 25 zł
Ułożenie paneli drewnianych m2 35 zł
Ułożenie gotowego parkietu m2 35 zł
Ułożenie mozaiki w mozaikę na dziko (mozaika rozsypana) m2 50 zł
Ułożenie deski parkietowej gotowej lakierowanej lub olejowanej m2 35 zł
Ułożenie paneli podłogowych zwykłych m2 15 zł
Ułożenie podłogi drewnianej na wylewce m2 25 zł
Ułożenie podłogi drewnianej na legarach (gotowej podłogi) m2 45 zł
CYKLINOWANIE PARKIETU m2 od 20 zł
CYKLINOWANIE DESKI, CYKLINOWANIE PODŁOGI Z DESEK m2 od 20 zł
CYKLINOWANIE DESKI BARLINECKIEJ m2 od 25 zł
SZCZOTKOWANIE PARKIETU, SZCZOTKOWANIE DESEK m2 od 20 zł
LAKIEROWANIE trzykrotne (1x podkład; 2x lakier nawierzchniowy) m2 5 zł
Lakierowanie dodatkowe m2 5 zł
OLEJOWANIE PARKIETU m2 5 zł
Montaż listew podłogowych zwykłych mb 3 zł
Montaż listew podłogowych szerokich 5 - 7 cm mb 5 zł
Montaż cokołów mb 12 zł
Konserwacja podłóg olejowanych m2 10 zł
Montaż tarasu drewnianego m2 od 100 zł
Montaż tarasu kompozytowego m2 od 80 zł
Pomiar wilgotności wylewki (dojazd i 1 próbka, każda kolejna + 50 zł) szt. 150 zł

 

Powyższy cennik nie zawiera cen materiałów z uwagi na bardzo dużą różnorodność. Podano ceny netto w przypadku usług w pomieszczeniach mieszkalnych należy doliczyć 8% VAT do powyższych cen. Kupując materiał  min. parkiet, lakiery, szpachle, kleje, grunty, listwy wraz z usługą płacą Państwo obniżona stawkę VAT tj. 8% nie 23% na te produkty.

 

 

Od czego uzależniona jest ostateczne cena cyklinowania za metr kwadratowy w Polsce?

Ceny cyklinowania parkietu uzależnione są od jakości użytych materiałów (szpachli, lakieru podkładowego, żelu oraz lakieru nawierzchniowego). Koszt samego cyklinowania wraz z lakierowaniem to około 20 - 25 zł netto niezależnie od firmy, która wykonuje usługę.  Ostateczna cena cyklinowania wraz z materiałem może wahać się w granicach 40 - 70 zł i zależy od użytych materiałów. Jeżeli zatem usługa jest wyceniona przez daną firmę na poziomie 40 zł, to w trakcie usługi firma ta użyje najtańszych lakierów, które w ciągu 2-3 lat przetrą się i podłoga będzie do ponownego cyklinowania.

 

Rodzaje lakierów występujących na rynku (bez względu na producentów lakierów do parkietu)

 

1. Lakiery akrylowe - tani, stosowane na podłogi o znikomym obciążeniu przez ruch pieszych. Nie zalecamy stosowania tego typu lakierów. Są stosowane przez firmy, które tanio cyklinują i mają zła opinie tzw. lakierów wodnych. Obecnie nie jest ważne co jest nośnikiem (nośnik odparowuje a substancja zostaje na podłodze) ale jaką substancję czynną posiada lakier. 

 

2. Lakiery akrylowo-poliuretanowe - jednoskładnikowy lakier z dużą ilością akrylu, jest tańszy od poliuretanowych a zarazem mniej trwalszy.

 

3. Lakiery poliuretanowe - z reguły dwuskładnikowe lakiery (lakier + utwardzacz) o wysokiej wytrzymałości na ścieranie. Lakier odporny na wzmożony ruch pieszych, przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, sale lekcyjne) oraz pomieszczeń mieszkalnych. Domieszka akrylu występuje, ale w znikomej ilości (ilość potrzebna do efektywnej reakcji chemicznej w lakierze). 

 

 

4. Lakiery poliuretanowe (do pomieszczeń użyteczności publicznej) - lakiery dwuskładnikowe o podwyższonej odporności na ścieranie. Lakier odporny na wzmożony ruch pieszych, przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, sale lekcyjne). Można je stosować w pomieszczeniach mieszkalnych. Są bardzo odporne na ścieranie dlatego w mieszkaniach trzymają się bardzo długo. Domieszka akrylu występuje, ale w znikomej ilości (ilość potrzebna do efektywnej reakcji chemicznej w lakierze). 

 

Współpraca

bona.jpgchapel-parkiet.pngdabex.jpgdeski-kompozytowe-prodeck.pngdeva.jpghartzlack.jpgkasolik.jpgkerakoll.pnglargus.jpgloba-wakol-lakiery-do-parkietu.jpgnobless-polska.jpgosmo.jpgparkiety-egzotyczne-egzoline-egzopark.pngpw-izba-listwy-przypodlogowe.pngtamex.jpg
Kontakt
Sklep
ul. Armii Krajowej 93
30 - 150 Kraków
Czynne:
pon-piątek 09:00 - 17:00
Cyklinowanie i układanie
tel: 12 429 55 44;
tel. kom.: 603-222-782
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd

Dojazd do Madej Parkiety