• Sprzedaż parkietów
  Parkiety: krajowe, egzotyczne, mozaiki
 • Usługi parkieciarskie
  Układanie parkietów, cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie
 • Deski postarzane
  Deski postarzane, deski dębowe, dyle dębowe, dyle jesionowe
 • Sprzedaż schodów, tarasów
  Schody, tarasy, listwy, lakiery do parkietów, kleje do parkietu

Parkiety

Parkiety krajowe

Parkiety krajowe

Rozbudowana oferta parkietów i usług - układania parkietów, cyklinowania parkietów naszej firmy sprawia, że każdy klient znajdzie niepowtarzalną podłogę dla siebie. Read More
Chapel Parket

Chapel Parket

Chapel Parket to gotowe olejowane podłogi, które łączą w sobie domowy, "stary" wygląd z wszelkimi nowoczesnymi wygodami: są odporne m.in. Read More
Parkiety egzotyczne

Parkiety egzotyczne

Zajmujemy się sprzedażą desek tarasowych, parkietów egzotycznych takich jak: merbau, ipe, afromosia, bubiga, doussie, grapia, iroko, jatoba, izombe, palisander, sapeli, Read More
 • 1
 • 2
 • 3
Parkiety krajowe

Rozbudowana oferta parkietów i usług - układania parkietów, cyklinowania parkietów naszej firmy sprawia, że każdy klient znajdzie niepowtarzalną podłogę dla siebie. Parkiet gotowy (niewymagane cyklinowanie), parkiet lity dębowy, bukowy, jesionowy, parkiety egzotyczne, parkiety postarzane, deski lite i warstwowe oraz wiele innych parkietów do cyklinowania lub gotowych sprawiają, że wybór idealnej podłogi nie jest problemem.

Parkiety egzotyczne

Zajmujemy się sprzedażą desek tarasowych, parkietów egzotycznych takich jak: merbau, ipe, afromosia, bubiga, doussie, grapia, iroko, jatoba, izombe, palisander, sapeli, sucupira, bambusów oraz drewna krajowego. Prowadzimy także sprzedaż produktów firmy "Parkiet Hajnówka" oraz parkietów postarzanych firmy "Chapel Parkiet".

Parkiety warstwowe

W swojej ofercie posiadamy parkiet dedykowany na ogrzewanie podłogowe, którego specjalna budowa minimalizuje naturalną pracę drewna. Dzięki temu przy podwyższonej temperaturze klepki nie zsychają się oraz nie ma ryzyka uszkodzenia podłogi. Parkiet występuje w postaci klepek oraz desek i jest produkowany ze wszystkich dostępnych odmian drzew tak jak w przypadku parkietów litych.

Mozaiki Przemysłowe

Zajmujemy się sprzedażą parkietu przemysłowego z następujących gatunków drewna: dąb, dąb wędzony, jesion, ipe, iroko, merbau, palisander, teak, wenge i innych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Chapel Parket

Chapel Parket to gotowe olejowane podłogi, które łączą w sobie domowy, "stary" wygląd z wszelkimi nowoczesnymi wygodami: są odporne m.in. na działanie kwasu mlekowego, nie wymagają przy tym skomplikowanej konserwacji.

Ted's Collection

Deska warstwowa z kolekcji TED's to nowa propozycja dla naszych klientów. Deska posiada specjalną kilkuwarstwową budowę, która minimalizuje naturalną pracę drewna. Dzięki temu przy podwyższonej temperaturze deska nie zsychają się oraz nie ma ryzyka uszkodzenia podłogi. Deska dedykowana jest na podłogę z ogrzewaniem podłogowym.

Deska Dębowa

Zajmujemy się sprzedażą desek - dyli dębowych, które cyklinujemy i zabezpieczamy olejem firmy OSMO. Istnieje także możliwość zakupu już zabezpieczonych gotowych desek olejowych lub lakierowanych.

Jodełka Francuska

W naszej ofercie znajdą Państwo także Jodełkę francuską ciętą na 45. Jodełka produkowana jest jako deska warstwowa, aby zminimalizować różnice w wymiarach. Daje to gwarancję, że podczas układania wzór jodełki francuskiej nie "ucieka" i prosta linia łącząca rzędy parkietu jodełki francuskiej jest zachowana. Przy litym parkiecie jest to bardzo trudne do zrobienie ze względu na nierównomierna pracę drzewa podczas schnięcia lub pęcznienia.

Deska Bambusowa

Bambus w sprzedaży dostępny jest jako naturalny (jasny) lub karmelowy (ciemny). Przyciemnianie realizowane jest podczas obróbki termicznej, bez użycia żadnej chemii.

Podłogi bambusowe występują w 3 rodzajach wykonania: poziomy (horyzontalny), pionowy (wertykalny) i prasowany. Każdy z nich sprawia że tak popularny bambus zamienia się w niepowtarzalny i estetyczny materiał na podłogi.

Deski warstwowe

Deska warstwowa Majestic to nowa propozycja dla naszych klientów. Deska posiada specjalną kilkuwarstwową budowa, która minimalizuje naturalną pracę drewna. Dzięki temu przy podwyższonej temperaturze deska nie zsychają się oraz nie ma ryzyka uszkodzenia podłogi. Deska może być układana na wylewkach z ogrzewaniem podłogowym. Deska jest produkowana w następujących grubościach 11 mm, 13 mm, 16 mm, 21 mm oraz długościach od 0.6 m do 2,4 m. Szerokość deski do wyboru od 12 cm nawet do 32 cm.

Współpraca

bona.jpgchapel-parkiet.pngdabex.jpgdeski-kompozytowe-prodeck.pngdeva.jpghartzlack.jpgkasolik.jpgkerakoll.pnglargus.jpgloba-wakol-lakiery-do-parkietu.jpgnobless-polska.jpgosmo.jpgparkiety-egzotyczne-egzoline-egzopark.pngpw-izba-listwy-przypodlogowe.pngtamex.jpg
Kontakt
Sklep
ul. Armii Krajowej 93
30 - 150 Kraków
Czynne:
pon-piątek 09:00 - 17:00
Cyklinowanie i układanie
tel: 12 429 55 44;
tel. kom.: 603-222-782
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd

Dojazd do Madej Parkiety